Announcements

Title Announcement Announcement Date
Father's GU Ceza Father's GU takımı , maç raporlamalarında hata yaptıkları için 6 puan ceza almıştır. July 31, 2018, 1:55 a.m.
Snakes Ceza Snakes FC takımı , maç raporlamarında hata yaptıkları için 12 puan ceza almışlardır. July 31, 2018, 1:53 a.m.
Hooligans Area cezaları. Hooligans Area takımı , 11,12,13, 17, 19, 20, 22, 27, 28, 29 haftalarında maç raporlamarında hata yaptıklarından dolayı 27 puan ceza almışlardır. July 31, 2018, 1:52 a.m.
BA-Muslera Ceza BA-Muslera ID li oyuncu Teamspeak üzerinden kışkırtıcı hareketlerde bulunduğundan dolayı 1 (Bir) maç ceza almıştır. NOT : Oyuncu cezasını Insomnia maçında oynamayarak çekmiştir. July 30, 2018, 3:32 a.m.
Legacy United Ceza Legacy United takımı maç raporlamalarında hata yaptıkları için 9 (Dokuz) puan ceza almıştır. July 30, 2018, 2:31 a.m.
VictoriouSecret hükmen cezası VictoriouSecret takımı MoonStar maçında cezalı oyuncu oynattıkları için hükmen yenik sayılmıştır. July 30, 2018, 2:29 a.m.
-ElPadrinoo61 ceza uzaması -ElPadrinoo61 origin id li oyuncunun cezası 1 sezon daha yükselerek iki sezon olmuştur. July 30, 2018, 2:22 a.m.
Qvspierre Ceza qvspierre Origin ID li oyuncu , hile kullandığı gerekçesiyle ligden 1 (Bir) sezon uzaklaştırılmıştır. July 30, 2018, 2:21 a.m.
I7S-Estanqu3 ceza. I7S-Estanqu3 Origin ID li oyuncu , hile kullandığı gerekçesiyle ligden 1 (Bir) sezon uzaklaştırılmıştır. Ayrıca , kendisi Insomnia takımının birinci kaptanı olduğundan dolayı , Insomnia takımı ligden uzaklaştırılmıştır ve bütün maçları hükmen olarak tescillenecektir. İlgili Kural : FVPA Türkiye Pro Lig’de oynayan oyuncuların lig dışında veya lig içerisinde hile yapması veya herhangi bir hile programını(Cheat engine vb.) kullanması yasaktır. Hile yaptığı tespit edilen oyuncuların cezaları katlanarak artacaktır.İlk cezada 1(Bir) Sezon,ikinci cezada 2(İki) sezon,üçüncü cezada ise kalıcı olarak ligden uzaklaştırılacaktır. July 22, 2018, 10:01 p.m.
I7S-CalustrE ceza. I7S-CalustrE Origin ID li oyuncu , hile kullandığı gerekçesiyle ligden 1 (Bir) sezon uzaklaştırılmıştır. Ayrıca , kendisi Insomnia takımının ikinci kaptanı olduğundan dolayı , Insomnia takımı ligden uzaklaştırılmıştır ve bütün maçları hükmen olarak tescillenecektir. İlgili Kural : FVPA Türkiye Pro Lig’de oynayan oyuncuların lig dışında veya lig içerisinde hile yapması veya herhangi bir hile programını(Cheat engine vb.) kullanması yasaktır. Hile yaptığı tespit edilen oyuncuların cezaları katlanarak artacaktır.İlk cezada 1(Bir) Sezon,ikinci cezada 2(İki) sezon,üçüncü cezada ise kalıcı olarak ligden uzaklaştırılacaktır. July 22, 2018, 10 p.m.
I7S-iDuru Ceza. I7S-iDuru Origin ID li oyuncu , hile kullandığı gerekçesiyle ligden 1 (Bir) sezon uzaklaştırılmıştır. Ayrıca , kendisi Insomnia takımının üçüncü kaptanı olduğundan dolayı , Insomnia takımı ligden uzaklaştırılmıştır ve bütün maçları hükmen olarak tescillenecektir. İlgili Kural : FVPA Türkiye Pro Lig’de oynayan oyuncuların lig dışında veya lig içerisinde hile yapması veya herhangi bir hile programını(Cheat engine vb.) kullanması yasaktır. Hile yaptığı tespit edilen oyuncuların cezaları katlanarak artacaktır.İlk cezada 1(Bir) Sezon,ikinci cezada 2(İki) sezon,üçüncü cezada ise kalıcı olarak ligden uzaklaştırılacaktır. July 22, 2018, 10 p.m.
Hababam Futbol Cezası. Hababam Futbol takımının , cezalı oyuncuyu avrupa liginde oynatmasından dolayı ; -Cezalı oyuncunun (HBB-Aytug) cezası , 1 sezon daha yükselmiştir.(Aytuğ totalde 2 sezon cezalı olacaktır.) -Bu durumdan haberi olduğu halde avrupa maçına çıkarttığı için HBB-Duranza (Takımın Birinci Kaptanı) 2(İki) Sezon liglerden ihraç edilmiştir. -Hababam Futbol takımının İkinci Kaptanı (Ensal3492 ) ve üçüncü kaptanı (-ElPadrinoo61) da bu duruma göz yummalarından ötürü 1(Bir)'er sezon liglerden ihraç edilmiştir. -Hababam Futbol takımı kapatılarak , bütün maçları hükmen mağlubiyet olarak tescillenecektir. -Hababam Futbol oyuncuları , serbest bırakılarak istedikleri takımda yollarına devam edebilirler. June 30, 2018, 1:33 a.m.
MK-Burak Ceza MK-Burak Origin ID li oyuncu , hile kullandığı gerekçesiyle ligden 1 (Bir) sezon uzaklaştırılmıştır. Ayrıca , kendisi Maxi Karizma takımının ikinci kaptanı olduğundan dolayı , Maxi Karizma takımı ligden uzaklaştırılmıştır ve bütün maçları hükmen olarak tescillenecektir. İlgili Kural : FVPA Türkiye Pro Lig’de oynayan oyuncuların lig dışında veya lig içerisinde hile yapması veya herhangi bir hile programını(Cheat engine vb.) kullanması yasaktır. Hile yaptığı tespit edilen oyuncuların cezaları katlanarak artacaktır.İlk cezada 1(Bir) Sezon,ikinci cezada 2(İki) sezon,üçüncü cezada ise kalıcı olarak ligden uzaklaştırılacaktır. June 28, 2018, 12:29 a.m.
MK-HasanEren Ceza MK-HasanEren Origin ID li oyuncu , hile kullandığı gerekçesiyle ligden 1 (Bir) sezon uzaklaştırılmıştır. Ayrıca , kendisi Maxi Karizma takımının üçüncü kaptanı olduğundan dolayı , Maxi Karizma takımı ligden uzaklaştırılmıştır ve bütün maçları hükmen olarak tescillenecektir. İlgili Kural : FVPA Türkiye Pro Lig’de oynayan oyuncuların lig dışında veya lig içerisinde hile yapması veya herhangi bir hile programını(Cheat engine vb.) kullanması yasaktır. Hile yaptığı tespit edilen oyuncuların cezaları katlanarak artacaktır.İlk cezada 1(Bir) Sezon,ikinci cezada 2(İki) sezon,üçüncü cezada ise kalıcı olarak ligden uzaklaştırılacaktır. June 28, 2018, 12:27 a.m.
MK-TsigalkoX Ceza MK-TsigalkoX Origin ID li oyuncu , hile kullandığı gerekçesiyle ligden 1 (Bir) sezon uzaklaştırılmıştır. Ayrıca , kendisi Maxi Karizma takımının birinci kaptanı olduğundan dolayı , Maxi Karizma takımı ligden uzaklaştırılmıştır ve bütün maçları hükmen olarak tescillenecektir. İlgili Kural : FVPA Türkiye Pro Lig’de oynayan oyuncuların lig dışında veya lig içerisinde hile yapması veya herhangi bir hile programını(Cheat engine vb.) kullanması yasaktır. Hile yaptığı tespit edilen oyuncuların cezaları katlanarak artacaktır.İlk cezada 1(Bir) Sezon,ikinci cezada 2(İki) sezon,üçüncü cezada ise kalıcı olarak ligden uzaklaştırılacaktır. June 28, 2018, 12:24 a.m.
SFC-MattNedic Ceza SFC-MattNedic Origin ID li oyuncu , hile kullandığı gerekçesiyle ligden 1 (Bir) sezon uzaklaştırılmıştır. İlgili Kural : FVPA Türkiye Pro Lig’de oynayan oyuncuların lig dışında veya lig içerisinde hile yapması veya herhangi bir hile programını(Cheat engine vb.) kullanması yasaktır. Hile yaptığı tespit edilen oyuncuların cezaları katlanarak artacaktır.İlk cezada 1(Bir) Sezon,ikinci cezada 2(İki) sezon,üçüncü cezada ise kalıcı olarak ligden uzaklaştırılacaktır. June 27, 2018, 11:57 p.m.
HBB-Aytug Ceza HBB-Aytug Origin ID li oyuncu , hile kullandığı gerekçesiyle ligden 1 (Bir) sezon uzaklaştırılmıştır. İlgili Kural : FVPA Türkiye Pro Lig’de oynayan oyuncuların lig dışında veya lig içerisinde hile yapması veya herhangi bir hile programını(Cheat engine vb.) kullanması yasaktır. Hile yaptığı tespit edilen oyuncuların cezaları katlanarak artacaktır.İlk cezada 1(Bir) Sezon,ikinci cezada 2(İki) sezon,üçüncü cezada ise kalıcı olarak ligden uzaklaştırılacaktır. June 27, 2018, 11:53 p.m.
Destek Talepleri Teamspeak serverimiz üzerinde Support Channel1 ve Support Channel2 Kanalları devreye girmiştir. Adminlere ulaşmak istediğiniz zaman bu kanallara giriş yapıp beklemeniz yeterli olacaktır. O an teamspeak üzerinde aktif olan admin arkadaşlarımız sizlere dönüş yapacaktır. June 3, 2018, 7:51 p.m.
BloodBrothers - MAD Maçı hükmen kararı. 3.Hafta oynanan BloodBrothers - MAD maçında , MAD takımı maçta gol olduktan sonra maçı terk ettiği için hükmen mağlup sayılmıştır. June 1, 2018, 4:11 a.m.
Lig için önemli duyuru! Takım kaptanlarının fikirleri de alınarak ortaya çıkan glitch konusuyla ilgili aşağıdaki kararlar verilmiştir: 1) Bulunan glitch Rönesans eSports oyuncusu RNS-Delgado tarafından kötü amaçlı ve yönetimden gizlenerek kullanıldığı için oyuncunun bir sezon uzaklaştırılmasına, 2) İlgili takımın kaptanı RNS-Sezenist’in durumdan haberdar olmasına rağmen buna göz yumması nedeniyle oyuncunun bir sezon uzaklaştırılmasına, 3) Rönesans eSports takımının iki kaptanının üstte belirtilen ihlalleri yaptığı için, takımın bir sezon uzaklaştırılmasına, 4) Bulunan glitch WaterRealms tarafından kötü amaçlı ve yönetimden gizlenerek kullanıldığı için oyuncunun bir sezon uzaklaştırılmasına, 5) İlgili glitch’in serbest bırakılmasına ve kullanımının videosuyla birlikte duyurulmasına, 6) Ligin yönetimce kararlaştırılacak bir tarihte yeniden başlatılmasına, Gerek kaptanların gerekse yöneticilerin oy çoğunluğuyla karar verilmiştir. Rönesans eSports takımının diğer kaptanı RNS-ES7’nin durumdan haberdar olduğu yönünde bir kanıt olmadığı için ilgili oyuncuya veya Rönesans eSports takımının diğer oyuncularına ceza verilmeyecektir. In Flame kaptanlarına WaterRealms’in ihlalinden haberleri olmadığı için ceza verilmeyecektir. May 7, 2018, 1:58 a.m.
Father's GU Ceza Father's GU takımı 11.Hafta ve 12.Hafta maçlarının raporlamasında hata yaptıkları için toplamda -5 (-2 ve -3) puan cezası almışlardır. April 26, 2018, 9:53 p.m.
LastCastle FC Ceza LastCastle FC takımı 11.Hafta ve 12.Hafta maçlarının raporlamasını yapmadıkları için toplamda -5 (-2 ve -3) puan cezası almışlardır. April 26, 2018, 9:50 p.m.
CA Fenix Puan Cezası emirterzi7 Origin ID li oyuncu , CA Fenix ' in 10. hafta maçında yanlış lakap ile oynadığı için CA Fenix takımına -1 puan ceza verilmiştir. April 20, 2018, 10:49 p.m.
Anadolu FK Puan Cezası RonaldinhoTR Origin ID li oyuncu , Anadolu FK ' nın 8. hafta maçında yanlış lakap ile oynadığı için Anadolu FK takımına -1 puan ceza verilmiştir. April 20, 2018, 10:34 p.m.
Father's GU Ceza Father's GU takımı 7.Hafta CA Fenix maçının raporlamasında hata yaptıkları için -1 puan ceza verilmiştir. April 9, 2018, 11:11 p.m.
In Flame Ceza In Flame takımı 7.Hafta Ekşi FC maçının raporlamasında hata yaptıkları için -1 puan ceza verilmiştir. April 9, 2018, 11:09 p.m.
Snakes FC Ceza Snakes FC takımı 7.Hafta LastCastle FC maçının raporlamasını yapmadıkları için -1 puan cezası almışlardır. April 9, 2018, 11:06 p.m.
VictoriouSecret Ceza VictoriouSecret takımı 7.Hafta Siyah Sancak maçının raporlamasında hata yaptıkları için -1 puan ceza verilmiştir. April 9, 2018, 11:04 p.m.
TürkWins Ceza TürkWins takımı 6.Hafta 30 Dollars maçının ve 7.Hafta Insomnia maçının raporlamasında hata yaptıkları için -3 puan ceza verilmiştir. April 9, 2018, 10:57 p.m.
Maxi Karizma Ceza Maxi Karizma takımı 6.Hafta CA Fenix maçının ve 7.Hafta Haxballers Team maçlarının raporlamalarını yapmadıkları için -3 puan cezası almışlardır. April 9, 2018, 3:06 a.m.
LastCastle FC Ceza LastCastle FC takımı 6.Hafta Anadolu FK maçının raporlamasını yapmadıkları için -1 puan cezası almışlardır. April 9, 2018, 3:06 a.m.
EFC-Flage men cezası EFC-Flage Origin ID'li oyuncu oyun içerisinde forma arkasına uygunsuz yazı yazdığı için 1 maç oynamama cezası almıştır. Not : Oyuncu , cezasını 5.Hafta Snakes maçında oynamayarak çekmiştir. April 3, 2018, 9:22 p.m.
Memento Mori puan cezası Memento Mori takımı 3.Hafta MAD maçının ve 4.Hafta TurkWins maçının raporlamasında hata yaptıkları için -3 puan ceza verilmiştir. NOT : Site üzerinden - puan girilemediği için Memento Mori takımının bir sonraki puan alımında 1 puan düşürülecektir. April 3, 2018, 9:19 p.m.
Bizim Alemciler puan cezası Bizim Alemciler takımı 4.Hafta MoonStar maçının raporlamasında hata yaptıkları için -1 puan ceza verilmiştir. April 3, 2018, 9:18 p.m.
Snakes FC puan cezası Tc_Masquelan0 Origin ID li oyuncu , Snakes FC ' nin 3. ve 4. hafta maçlarında yanlış lakap ile oynadığı için Snakes FC takımına -3 puan ceza verilmiştir. April 3, 2018, 9:17 p.m.
Ekşi FC puan cezası EFC-Speedy Origin ID li oyuncu , Ekşi FC ' nin 3. ve 4. hafta maçlarında yanlış lakap ile oynadığı için Ekşi FC takımına -3 puan ceza verilmiştir. April 3, 2018, 9:17 p.m.
Yeni Sezon Başlangıcı Yeni sezonumuz 23.03.2018 Cuma günü saat 23.00 maçı ile başlıyor. Yeni sezonda yeni bir fikstür uygulaması ile karşınızdayız. Transfer sezonu ve Origin ID değişiklikleri 23.03.2018 22:30 itibari ile kapanacaktır. Tüm takımlara yeni sezonda başarılar dileriz. March 21, 2018, 3:22 p.m.